İnstagram hesabı satın alırken nelere dikkat etmeliyim ?

İnstagram hesabı satın alırken nelere dikkat etmeliyim ?

 İnstagram hesabı satın alınırken nelere dikkat edilmelidir ? 

      İnstagram yıllardan beri kullanılan aktif bir uygulama haline gelmiştir . İnstagram ilk kullanıma sunulduğun da sadece bir fotoğraf paylaşma platformuydu . İnstagram yenilikler güncellemeler yaparak ilerleme kat ederek bugünlere kadar gelmiştir . İnstagram kişisel veya işletme hesabı olarak kullanılmaktadır . Satış yapmak isteyen , ticaret amaçlı kullanmak isteyen bir birey bazen instagram takipçi , beğeni vs ile uğraşmamak için ve daha hızlı , kolay yoldan hesap satın alabilmektedir . Bazen hesap satın almak sandığınız kadar kolay olamıyor . İnstagram hesabı satın alınırken çok dikkat edilmelidir. Dikkat edilmezse ne gibi sonuçlar doğurur ? İnstagram hesabı satın alınırken nelere dikkat edilmelidir ? Tüm sorularınızın cevabı bu yazımızda mevcut olacaktır .

        İnstagram hesabı satın alırken nelere dikkat etmeliyim ?

·         Öncelikle hesabın takipçilerinin bot mu aktif kişiler mi olduğuna dikkat edilmelidir   Peki bu nasıl anlaşılır ? Diyelim ki satın alacağınız hesabın 10 bin takipçisi var ve beğeniler 100 – 200 kişi arasında ise , hikaye görüntüleme , gönderi izleme de 100 20 kişi aralığında ise kesinlikle hesap bot kullanıcılardan oluşmaktadır . Yani hileyle kasılmıştır . 10 bin takipçili bir instagram hesabı en az 2 bin hikaye görüntülemesi olmalıdr . Beğeni sayısı en az 500 olmalıdır  . Bu rakamlar en düşük olarak hesaplanarak yazılmıştır . Hesap satın almadan önce hesabı gizli alınmasını ve hesapta hikaye ve gönderi atılmasını isteyin . 24 saat sonrasındaki istatistikler eğer verdiğimiz bilgiler ve takipçileri ile orantılıysa o hesap aktif kişilerden oluşmuştur satın alabilirsiniz .

·         İkinci önemli bir konu ise hesabın ilk mailinin olup olmamasıdır . Eğer bir hesabın ilk maili yok ise kesinlikle hesabı satın almayınız . Eğer hesabı satın alırsanız yüksek ihtimal ile dolandırılacaksınız ve hesabı ödeme yaptıktan sonra tekrar sizden alacaklardır . Çözümü çok basittir insatgram hesabı satın alırken ilk maili şifresi ile birlikte isteyeceksiniz . İstemediğiniz takdir de hesap elinizden gidecektir . Eğer ki karşı taraf size mail ile sıkıntı olduğunu hatta mail olmadığı için uygun fiyatlı vereceğini söylerse , inanmayın ve hesabı kesinlikle satın almayın . Mağdur olmayın  .

·         İnstagram hhesabı satın alırken nelere dikkat etmeliyim ? Bir diğer husus ise nakit ödeme yapmayın . Elden verilen bir paranın yasal bir güvencesi yoktur . Dolandırılma gibi bir durumda yasal bir hakkınız olmaz . Bu nedenle bankalar üzerinden yollamanız ve faturalı bir şekilde işlem yapmanız oldukça önemlidir .

·         İnstagram hesabını satın aldıktan sonra neler yapmalısınız ? İnstagram hesabını satın aldıktan sonra ilk olarak mail şifresini değiştirmelisiniz . Sonra hesabın şifresini değiştirmelisiniz . Daha sonra bilgileri telefon vs. Daha sonrasın da ise iki faktörlü kimlik doğrulamasını açarak olası bir çalma işlemine hazırlıklı olmalısınız .

Yukarıdaki maddeler de belirtilen sorunlardan herhangi birisi yok ise gönül rahatlığı ile instagram hesabı satın alabilirsiniz . İnstagram hesabını satın aldıktan sonra nelere dikkat edilmeli ne yapmanız gerekli bu sorunuzun  cevabı ise son maddemizde belirtilmiştir .

Dijital sat iyi alışverişler diler .

İnstagram hesabı satın alırken nelere dikkat etmeliyim ? İnstagram hesabı satın alırken nelere dikkat etmeliyim ? İnstagram hesabı satın alırken nelere dikkat etmeliyim ?