BLACK DESERT ONLİNE

BLACK DESERT ONLİNE

BLACK DESERT ONLİNE

              Black desert  online nedir ? Black desert nasıl oynanır ? Black desert online ile ilgili merak ettiğiniz her şey bu yazımız da mevcut olacaktır . Black desert online tıpkı diğer online oyunlar gibi aktif kullanıcılar ile canlı canlı oynanmaktadır .  Black desert online de tamamen oyuncunun kendi tercihlerine bağlı olarak istediği karakteri seçebilmektedir .  Dilediği tarzda bir karakter oluşturabilir .  Bir dövüş oyunu olan black desert online düşmana hasar vereceğiniz bir çok kombinasyon içermektedir .  Binekler üzerinden de savaşabileceğiniz bir oyun olan black desert online da binekler ile savaşacaksanız eğer bineklerinize de bakmanız gerekmektedir . Bu bilgi önemlidir .

        Black desert online atmosfer açısından ilgi çeken ve oldukça kaliteli bir oyundur . Oyun içerisinde b ir çok özellikleri bulunmaktadır . Hava durumu ve iklim özellikleri sayesinde  oynarken  oyuncuya bıraktığı etki  ile oyuna farklı bir hava katarak oyunu renklendirmektedir .  Gece gündüz özelliğine sahip olan black desert online oyuncular üzerinde farklı farklı etkiler yaratmaktadır . Gece gündüze göre karakterler tepki verebilmektedir .  Saate göre değişiklik gösteren tepkiler de verebilmektedir .  Hatta bu durumda oyun içerisin de farklı etkinliklere yol açmaktadır . Oyunun bir diğer özelliği de buydu .

      Black desert online da  dilediğiniz gibi ev sahibi de olabiliyorsunuz . Çadırdan saraya kadar her çeşit evler mevcuttur . Bu evler içerisinde yaşayabiliyorsunuz . Evleri dilediğinin gibi dekore de edebilirsiniz . Black desert online gerçek hayata aslında çok fazla uyarlanmış diyebiliriz . Ev de yaşayabilmemiz , dilediğimiz gibi dekore edebilmemizin yanı sıra evde istediğimiz gibi işçi çalıştırabiliyorsunuz . Market alışverişi yaptırabiliyorsunuz , evde temizlik yaptırabiliyorsunuz .

       Binekler ile savaşabildiğiniz den daha öncede bahsetmiştik ve atlar , filler i istediğiniz gibi eğitebilirsiniz . Eğer atların istatistikler vs hoşunuza gitmediyse atın üremesini sağlayabilirsiniz . Ve bu at dilediğiniz istatistiklere , özelliklere sahip olabilirsiniz . Black desert online her türlü içerik mevcuttur ve aslında oldukça eğlenceli bir oyundur .  Dövüş sistemi açısından oldukça kaliteli ve gerçekçi bir içeriği vardır .

            Black desert online ile ilgili yazımızın devamı gelecektir . Black desert online gerçek hayattan bir çok alıntı yapan ve bize gerçek hayatı tattıran bir oyundur . Daha fazla bilgi için yazılarımızı takip ediniz .  Dijitasat.com size her türlü online oyunlar hakkın da detaylı bilgi verebilecek oyun için alışverişi karakter , hesap gibi satın alınacak her şeyi içerisinde barındırır . İyi alışverişler dileriz .